Kontakt

All4Net

Kreatívna ninja

FormaFull-time

Platod 1450 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované05.04.2024

Sme jednotkou na trhu v poskytovaní registračných sídiel pre firmy a trvalých pobytov pre fyzické osoby. Svoje služby poskytujeme vyše 13 tisícom aktívnych zákazníkov a neustále rastieme.
Aktuálne rozširujeme horizonty smerom na český trh. Pridaj sa k nám a buď súčasťou našej expanzie!

Náplň práce

Máš hlavu plnú nápadov a vidíš svet inými očami? Ak áno, hľadáme práve teba – kreatívneho ninju, ktorý premení vízie na realitu. U nás dostaneš priestor premeniť svoje kreatívne myšlienky, ktoré zanechajú stopu. Ozvi sa nám.

Poď pre nás tvoriť obsah. Hľadáme niekoho kreatívneho, kto sa bude starať o naše sociálne siete, pripraví grafiku, leták, video, ...

Bude to vyzerať asi takto:
● Spravíš post alebo storku na sociálne siete a postneš ju.
● Spíšeš krátky článok na náš blog alebo do Google Business.
● Pripravíš jednoduchý leták, či brožúru pre našich zákazníkov alebo partnerov.
● Natočíš a zostriháš jednoduché video.

A bude mnoho ďalších podobných úloh. Očakávame od teba aj vlastné nápady, nie iba čakanie na zadania. Čo ešte nevieš, naučíš sa. :)

Požiadavky

Každý sme jedinečný, ale od teba očakávame:
✔ kreativitu
✔ zodpovednosť
✔ schopnosť pracovať samostatne
✔ práca s internetom na vysokej úrovni :)
✔ zmysel pre detail
✔ chuť zúčastniť sa na teambuildingoch :)))

Zručnosti ktoré nevyžadujeme, ale oceníme:
✔ Znalosť SEO
✔ Základy marketingu

Nemusíš ovládať všetko, ak si šikovný, naučíš sa.

⚠️ Pošli svoj životopis a ukážky obsahu, ktorý si už vytvoril, na [email protected] s predmetom “Chcem byť Kreatívna ninja” a napíš nám aj niečo o sebe. Späť sa ti ozveme čo najskôr.

Ponúkame

Priprav sa, že u nás naberieš možno aj pár kilogramov navyše :)))

✔ super káva ☕ na pracovisku :)
✔ každé ráno pripravené rozmanité občerstvenie https://www.instagram.com/stories/highlights/17938900781072887/
✔ stravné plne hradené nad rámec zákona (stravovacia karta)
✔ dochádzkový bonus
✔ vianočný bonus
✔ parkovacie miesto pri firme
✔ v neposlednom rade dobrý kolektív ;)