Kontakt

Diorama

Social Media Specialist

FormaFull-time

Plat1600 — 2200 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované15.04.2024

We are Diorama. A group of creative professionals based in Bratislava, Slovakia. We believe in hard work, determination and strong relationship while specializing in various forms of communication, design, and technologies. Under one roof, we bring together specialists in communication, marketing, and design. Our clients include Slovenská sporiteľňa, Generali, Radosť, CORWIN, and HB Reavis.

Náplň práce

  • Hľadáme ľudí zanietených pre komunikáciu značiek a sociálne siete.
  • Ponúkame mid/senior-level pozíciu - vážime si skúsenosti, no najmä osobný vklad.
  • Každodenná agenda social media špecialistu obsahuje správu sociálnych sietí a tvorbu obsahu pre značky na platformách Instagram, Facebook, LinkedIn a TikTok.
  • Social Media Specialist v Diorame zohráva dôležitého úlohu počas celého cyklu projektu, vrátane participácii na tvorbe stratégií sociálnych sietí, na tvorby edičných a „content“ plánov, zúčastňuje sa stretnutí, boostuje príspevky, reportuje výsledky a tvorí v úzkej spolupráci s klientmi.
  • Súčasťou pracovnej náplne bude tiež každodenná komunikácia s ľuďmi - v tíme, na strane klienta a s externými dodávateľmi.
  • Sídlime v Bratislave. Hybridná práca s pravidelným home-officom je možná po uplynutí skúšobnej doby. Ponúkame štandardne 2 dni remote-worku do týždňa.
  • Práca vyžaduje komunikáciu najmä v slovenčine, no stretneš sa s projektmi, ktoré precvičia aj tvoje písanie v angličtine.
  • Kladieme dôraz na kvalitu komunikácie, výstupov a procesov, a záleží nám na poskytovaní nadštandardného zákazníckeho servisu. Ak sú pre teba tieto hodnoty dôležité, nájdeš u nás skvelé miesto na prácu a rast.

Požiadavky

  • 3+ rokov skúseností so správou sociálnych sietí, prípravou dlhodobých stratégií a taktických kampaní na platformách Facebook, Instagram, LinkedIn, TikTok.
  • Natívna orientácia v Facebook Business Suite a Faceboook Ads Manager.
  • Práca so Zoomsphere alebo skúsenosť s obdobnou službou na správu, plánovanie a monitoring obsahu.
  • Taktiež prehľad v spoločenských, kultúrnych, prípadne špecifických až obskúrnych témach.
  • Vieš písať a navrhovať nápaditý obsah, a tiež strategicky uvažovať.
  • Úzka spolupráca s grafickými dizajnérmi, fotografmi a influencermi ti nerobí problém.
  • Reporting ti robí radosť ako dôležitá súčasť tvojej práce.
  • Dokážeš pomenovať a definovať dôležité KPIs.
  • Spoľahlivosť, zodpovednosť a proaktívny prístup.
  • Silné komunikačné zručnosti - písomné aj verbálne v slovenčine, v angličtine najmä v písomnej forme.
  • Zmysel pre organizáciu – v chladničke aj v priečinkoch na Dropboxe.
  • Dobrá orientácia v Exceli a PowerPointe.
  • Oko pre detail.
  • Nezabudni pripojiť svoje portfólio.

Ponúkame

Vzdelávanie

Radi ťa pošleme na konferencie na Slovensku alebo v zahraničí. Ak preferuješ online vzdelávanie, ponúkame prístup ku kurzom na lynda.com alebo udemy.com.

Komunitné obedy

Každý druhý týždeň si spoločne vyrazíme celá firma na obed. Radi skúšame nové veci, ale nebojíme sa aj upiecť niečo na grile alebo chytiť kuchynské náčinie a pripraviť si niečo spoločne.

Hybridná práca

Po skúšobnej dobe ponúkame možnosť práce z domu dva dni v týždni.