Kontakt

Exkluzív

Materna

Angular Developer

MestoRemote

FormaFull-time

Platod 2499 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané17.04.2024

Náplň práce

Hľadáme nadšeného a skúseného Angular Developera, ktorý sa pripojí k nášmu tímu a bude mať dôležitú úlohu pri vývoji moderných webových aplikácií. Ak máš vášeň pre vytváranie vysoko výkonných a používateľsky prívetivých aplikácií pomocou Angular frameworku a máš skúsenosti s prácou v Angular CLI, si ideálnym kandidátom pre túto pozíciu.​

  • Schopnosť efektívne pracovať s Angular CIL.
  • Skúsenosti s Angular frameworkom a jeho najnovšími verziami.
  • Dobrá znalosť JavaScript, HTML a CSS.
  • Schopnosť riešiť technické problémy a pracovať v tíme.
  • Komunikatívna angličtina (písomná a ústna)

Požiadavky

Angular CLI - Pokročilý
AngularJS - Pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý

Ponúkame

  • Aby si sa mohol/a dobre zregenerovať a byť fit, máme 5 sick days v roku a platenú PN.
  • Športuj ako profík s MultiSport alebo BenefitPlus kartou a využi finančný príspevok pri životných udalostiach.
  • Spoločne oslavujeme úspechy našich tímov a organizujeme firemné akcie, kde máš príležitosť spoznať svojich kolegov aj mimo pracovného prostredia.
  • Pracuj z pohodlia domova a využi home office, aby si si mohol/a prispôsobiť pracovný čas svojmu životnému štýlu.
  • Ovocné dni ti prinášajú zdravé občerstvenie a zamestnanecké zľavy ti umožňujú nakupovať za zvýhodnené ceny.
  • Navyše získaj bonus za odporúčanie a lojalitu, ktorým oceníme tvoju vernosť a spoluprácu s nami.