Kontakt

Materna

ServiceNow Developer

MestoRemote

FormaFull-time

Platod 2400 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané12.04.2024

Náplň práce

Spoločne s kolegami zo Slovenska a z Nemecka budeš pracovať na medzinárodných projektoch. Získaš u nás certifikáciu na platformu ServiceNow a budeš pracovať s JavaScriptom, samotnou platformou a komunikovať s klientom.Čo vyžadujeme- znalosť aspoň jedného programovacieho jazyka (JavaScript, Java, Python)- prehľad v databázach (SQL)- technický background, schopnosť logicky uvažovať a samostatne riešiť problémy- znalosť anglického jazyka na bežnej komunikatívnej úrovni- predošlá skúsenost s technológiou servicenow je veľkou výhodou

Požiadavky

  • ServiceNow -pokročilý
  • JavaScript - pokročilý
  • SQL - pokročilý
  • Anglický jazyk- min. B2

Ponúkame

  • Individuálne hodiny nemeckého jazyka v rámci pracovnej doby s lektorom a skupinové konverzácie s kolegami
  • Aby si sa mohol/a dobre zregenerovať a byť fit, máme 5 sick days v roku a platenú PN.
  • Flexibilná pracovná doba
  • Možnosť pracovať z domu, alebo z nášho officu v BA/KE. U náš nenájdeš žiaden open space, ale pekné a útulné kancelárie
  • Máš u nás možnosť získať rôzne certifikácie
  • Multisport alebo Benefit card. Vyber si čo Ti viac vyhovuje.
  • Nájdeš u nás aj ovocie na posilnenie zdravia a doplnenia vitamínov.
  • Pri významných životných udalostiach ťa finančne podporíme
  • Koncoročný finančný bonus
  • Ponúkame referal bonus až vo výške 1000 EUR
  • Pravidelné teambuildingové akcie