Kontakt

OZETA

Social Media Creator

FormaFull-time

Platod 1300 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované12.04.2024

OZETA je významnou slovenskou módnou značkou, pôsobiacou na domácom trhu a prinášajúcou módne dámske aj pánske oblečenie už od roku 1939. OZETA ako ju poznáte dnes nadviazala na tradíciu kvalitnej značky pánskych odevov pôvodne vyrábaných spoločnosťou Ozeta v Trenčíne. Svojou výrobnou kapacitou a obchodným prepojením sa radí k významným výrobcom nadčasovej pánskej a dámskej módy v rámci Európy. Postavenie na domácom trhu si značka upevňuje prostredníctvom vlastnej maloobchodnej siete. Sieť značkových predajní ponúka precízne spracované vysoko-kvalitné odevy z materiálov svetových značiek.

Náplň práce

Chcete pracovať pre jednu z najvýznamnejších slovenských značiek?👔

Staňte sa hrdým členom nášho pracovného tímu OZETA práve teraz!
Hľadáme kreatívneho človeka, ktorého bavia sociálne siete a móda.

Ako bude vyzerať váš deň v tíme Ozeta?

Každý deň bude novou kreatívnou výzvou. Budete tvoriť príbehy, ktoré oslovia a zaujmú našu komunitu. Vaša tvorivosť bude kľúčovým prvkom vytvárania obsahu pre sociálne médiá – fotografie, videá, grafika. Spolupracovať budete s tímom na tvorbe a realizácii kreatívnych kampaní, neustále sledovať trendy a inovácie v oblasti sociálnych médií, aby sme mohli byť vždy o krok vpred.

Vašou hlavnou pracovnou náplňou bude:

  • tvorba a plnenie content plánu, jeho priebežná aktualizácia pre sociálne siete Instagram, Facebook a Tiktok;
  • analýza úspešnosti kampaní, čo predpokladá znalosť fungovania algoritmov a trendov na sociálnych sieťach: Instagram, Facebook, Tik Tok;
  • strategické plánovanie obsahu a aktivít na základe marketingového plánu publikovanie a boostovanie príspevkov;
  • community management- odpisovanie na komentáre, správy, dotazy;
  • fotenie a finálna úprava videí na sociálne siete (Tik Tok, Instagram) ;
  • grafické spracovanie príspevkov;
  • spolupráca na rôznych marketingových aktivitách a úlohách;
  • asistencia pri tvorbe marketingových aktivít;
  • správa webu - príprava foto, textov, lookbook, PR články, tlačové správy a textových podkladov pre iné oddelenia;
  • aktualizáciu obsahu na webovej stránke spoločnosti (ozeta.sk, ozeta.cz) ;
  • príprava fashion blogov.

Požiadavky

  • vysoká schopnosť a samostatnosť v tvorbe krátkych videí
  • skúsenosť s tvorbou content plánu
  • Facebook Business Manager a práca so sociálnymi sieťami (FB, IG, LinkedIn, TikTok) prípadne s nástrojmi na plánovanie obsahu
  • práca s Photoshop/ Canva
  • skúsenosti z oblasti módy
  • predchádzajúca prax v marketingu je podmienkou

Ponúkame

  • flexibilný pracovný čas
  • pravidelné školenia, teambuildingy
  • finančný príspevok na stravovanie vo výške 4,40€ za zmenu
  • exkluzívna 50% zľava na nákup tovaru v našich predajniach (pánsky aj dámsky tovar, doplnky)