Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Seznam.cz Slovensko

Digital Marketing Manager

MestoPraha

FormaFull-time

Platod 2700 €

TypTPP

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané06.05.2024

Seznam.cz hľadá talenty aj na Slovensku

Sme česká internetová jednotka s viac ako 1500 zamestnancami a tržbami presahujúcimi 200 miliónov eur. Našu domovskú stránku denne navštívi viac ako 3,5 milióna ľudí, ktorí hľadajú informácie aj zábavu. Ako líder trhu zasiahnu naše služby mesačne 95 % českej internetovej populácie.

Vyvíjame viac ako 30 vlastných produktov a služieb, ktoré používajú milióny ľudí denne. Patrí medzi ne napríklad vlastné Vyhľadávanie ako aj reklamný systém Sklik, kde ako jedna z mála firiem na svete dokážeme konkurovať globálnym službám a neustále ho vylepšujeme, oceňovaná navigácia Mapy.cz, najnavštevovanejší český videoportál Stream s viac ako 4,5 miliónmi videí, porovnávač cien Zboží.cz, ktorý obsahuje takmer 200 miliónov ponúk z 31 tisíc e-shopov, alebo populárny český freemail Seznam Email s bezmála 8 miliónmi aktívnych schránok, do ktorých denne doručíme viac ako 71 miliónov e-mailov.

Používáme najmodernejšie technológie, spracovávame terabajty dát, staviame si vlastné dátové centrá, vyrábame vlastný hardware a vyvíjame vlastné riešenia na mieru – napríklad cloud infraštruktúru s názvom SCIF.

Staňte sa súčasťou modernej technologickej firmy s neformálnou atmosférou a partie nadšených profesionálov, vďaka ktorej budete môcť ďalej rásť a učiť sa od skúsených kolegov.

Pridajte sa do tímu Seznam.cz.

Náplň práce

Náš Performance Manager Jarda k sobě do týmu hledá marketingového stratéga, který má zkušenosti s vedením týmu, plánování online marketingových kampaní je pro něj hračka a chce se posouvat dál. Bude se ti hodit znalost rozdílných marketingových kanálů a analytických nástrojů.

  • Jaký je marketing v Seznamu?

Fungujeme zejména in-house. Najdeš u nás kreativní tým, branďáky a performance tým. Viděli jste kampaň na Rádio Expres? Tak to je taky naše práce :)
Naše kampaně vidí denně až 95 % českého internetu nejen na naší homepage, ale i partnerských webech
Spravujeme kampaně pro značky jako jsou Mapy.cz, Zboží.cz, Stream.cz, Seznam Zprávy a další

  • Co vás u nás čeká?

Aktivní účast na marketingové strategii služeb Seznamu – od Televize Seznam, IPTV, rádií Expres FM a Classic, Sklik, Stream.cz aj.
Příprava strategie a taktiky online kampaní napříč online reklamními kanály (Display, Search, Video, Social, Email…)
Tvorba mediálních plánů, určování optimálního rozložení reklamních rozpočtů
Vedení 5členného týmu specialistů na PPC, interní selfpromo display kampaně, mailing
Automatizace marketingu (dynamické kreativy, kampaně a reporting)
Úzká spolupráce s brand manažery a kreativním týmem v marketingu Seznamu, ale i dalšími odděleními

Požiadavky

  • Máte zkušenost s digitálním marketingem a plánováním kampaní napříč online kanály s data-driven přístupem
  • Do hloubky rozumíte a aktivně pracujete alespoň s jednou z těchto oblastí: s PPC reklamou (Google, Sklik, Facebook); nebo RTB reklamou (Adform, Xandr); webovou analytikou (Google Analytics, GTM); nebo emailingem
  • Máte analytické přemýšlení a dovednosti, umíte interpretovat data a vyhodnocovat kampaně v Google Analytics, Looker studiu, Good Data nebo podobném analytickém nástroji
  • Baví vás učit se a zlepšovat
  • Pozice je obsazovaná pro Prahu, kde je nutná relokace.

Ponúkame

  • Práci na zajímavých projektech s velkou zodpovědností a dopadem jako třeba příprava kampaní s desítkami až stovkami milionů impresí
  • Máme až 6 týdnů dovolené, home office a ovocné úterky, fitko v kanceláři
  • Uvolněnou atmosféru, tykáme si, pomáháme si, a kromě práce jsme zapálení i do společných volnočasových aktivit
  • Zapomeňte na dress code a formality, máme tu přívětivé prostředí pro děti i čtyřnohé mazlíčky
  • V Seznamu je pro nás důležitá adaptace nováčka, takže by tě čekal propracovaný onboardingový plán a důraz dáváme i na další interní vzdělávání v podobě interních kurzů od našich trenérů

Články z magazínu

Zobraziť všetky