Kontakt

Shoptet

Obchodník

FormaFull-time

Platod 2200 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované30.04.2024

Pred 14 rokmi si náš zakladateľ chcel splniť celkom jednoduchý sen – založiť e-shop. Zistil ale, že na trhu neexistuje žiadne jednoduché riešenie. A tak vznikol Shoptet s misiou pomáhať ľuďom podnikať online.

Pomaly sme rástli a náš najväčší boom prišiel v roku 2020, kedy sa mnoho obchodníkov kvôli pandémii muselo presunúť do online prostredia. Máme 250+ zamestnancov naprieč tromi krajinami, nespočetné množstvo úspešných príbehov a predovšetkým takmer 40 000 klientov, ktorých podnikateľský duch nás posúva ďalej.

Náplň práce

Shoptet je najväčšia e-commerce platforma v CEE regióne. Vďaka Shoptetu si tisíce ľudí plní sny o podnikaní. Pomáhame menším podnikateľom aj známym značkám uspieť vo svete e-commerce. Máme zmysluplný produkt a špičkovú zákaznícku starostlivosť.

Naším poslaním je pomáhať ľuďom plniť si ich podnikateľské sny a byť v nich úspešní.

Staneš sa súčasťou slovenského obchodného tímu vedeného Davidom Gelienom. CSO oddelenia je Štěpán Karoch z HQ v Prahe. Poď pracovať pre jeden z najsilnejších B2B akvizičných tímov v atraktívnom a vysoko perspektívnom segmente! Prečítaj si rozhovor s jedným z naších obchodníkov a zisti, ako to u nás chodí.

S akými zákazníkmi budeš jednať?

Tvojou cieľovou skupinou budú primárne firmy menšej a strednej veľkosti, ktoré už podnikajú online. Za sebou ale máme úspešné akvizície aj veľkých a dobre fungujúcich e-shopov.

Čo bude Tvojou náplňou práce?

  • Jednania s potenciálnymi zákazníkmi z rôznych segmentov formou stretnutí i telefonátov.
  • Konzultácie obchodných a technických záležitostí, prezentácia produktu, riešenie problémov, s ktorými sa zákazník vo svojom online podnikaní stretáva. Nie sme iba predajcovia Shoptet platformy, ale biznis partneri, ktorí chcú klientovi pomôcť uspieť vo svete e-commerce!
  • Úzka spolupráca s BDR (Business Development Representative) tímom, ktorý má na starosti prospecting, data mining a dohadovanie tvojich stretnutí.
  • Samostatné vyhľadávanie a oslovovanie vhodných firiem a následné osobné stretnutie s nimi. Preto je potrebné aby si mal dobré zručnosti v ‘cold callingu’.
  • Úzka spolupráca s onboarding tímom, ktorý sa postará o implementačnú časť, čo ti uvoľní ruky pre viac nových obchodov.
  • Každodenné používanie obchodného CRM Salesforce, vďaka ktorému nemusíš držať informácie o zákazníkoch v hlave, ale máš všetko prehľadne na jednom mieste.

Požiadavky

Čo od Teba očakávame my?

  • Nebojíš sa zdvihnúť telefón a aktívne osloviť zákazníka.
  • Cítiš sa ako doma pri outboundovom obchode.
  • Motivujú ťa výsledky a máš poriadny ťah na bránku.
  • Máš za sebou relevantnú obchodnú skúsenosť aspoň 2 roky.
  • Máš výborné komunikačné, prezentačné a vyjednávacie schopnosti. Vieš jednať s firmou, ktorá má obrat milióny eur, ale aj s podnikateľom, ktorý je iba na začiatku.
  • Zaujímaš sa o obchod, e-commerce a technológie.
  • Si samostatný a máš dobre zvládnutý time management.
  • Si ochotný cestovať a máš k dispozícii auto.
  • Rozumieš a vieš sa dohovoriť v anglickom jazyku (min. úroveň B2).

Ponúkame

Prečo pracovať pre nás?

Vytvárame inšpiratívne a konkurenčné prostredie, kde podporujeme ľudí aby dosiahli úspech. Naším zámerom je upevniť spoločnosti trvalú konkurenčnú výhodu na naplnenie nášho veľkého poslania a vízie.

  • 5 dní dovolenky nad zákonný limit a 4 extra voľné dni na čokoľvek
  • Príspevok na Multisportku, príspevok na stravovanie, odmena za odporúčanie nového kolegu.
  • Budget na vlastné vzdelávanie, kurzy angličtiny a Interný systém vzdelávania “Masterclass” alebo napríklad “Manažérska Akadémia”.
  • Počítač podľa tvojho výberu (Mac alebo Win)
  • Kancelárie v Bratislave, veľká zásoba kávy, ovocie, zeleniny, vitamínov a ďalšie zdravé pochúťky.
  • Máme skvelé firemné eventy – tímové večere, narodeniny, firemné pivá, movie nights, alebo teambuildingy.

Ideš do toho s nami?

Prečítaj si viac o nás zde: Atmoskop, Czechcrunch, LinkedIn, Instagram nebo Facebook!

Tešíme sa, až ťa privítame na palube! 🚀