Kontakt

SITA Slovenská tlačová agentúra

Brigádnik, ktorý chce meniť svet / budúci novinár

MestoBratislava

FormaPart-time

Plat440 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané22.04.2024

Náplň práce

Hľadáme študenta/študentku žurnalistiky, ktorý sa chce všetko o novinárčine naučiť a zažiť to na vlastnej koži. V agentúre začínali mnohí známi novinári a novinárky, PR manažéri a manažérky a hovorci a hovorkyne!

  • Spracovávanie tlačových správ z rôznych oblastí pod vedením editora
  • Pokrývanie tlačových besied, konferencií
  • Rozhovory so známymi ľuďmi z politiky, korporácií či s celebritami

Požiadavky

Požadované vzdelanie

  • Študent vysokej školy

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk – B2
  • Slovenský jazyk – výborná znalosť

Ostatné znalosti

  • Výborná gramatika a štylistika
  • Práca s Microsoft Office

Vzdelanie v odbore

  • Žurnalistika, marketing, manažment

Osobnostné predpoklady a zručnosti

BEZ ČOHO SA NEZAOBÍDEŠ?

  • Vysoké pracovné nasadenie
  • Priestorová a časová flexibilita
  • Odolnosť voči stresu
  • Samostatnosť, zodpovedný prístup k práci
  • Všeobecný politický a ekonomický prehľad výhodou
  • Komunikatívnosť, kreatívnosť, otvorenosť,
  • Prístup out of box
  • Schopnosť rýchlo sa učiť

Ponúkame

  • Priateľské pracovné prostredie.
  • Prácu pre stabilného mediálneho hráča, ktorý pôsobí na Slovensku už 27 rokov.
  • Flexibilný pracovný čas, možnosť čiastočne vykonávať prácu z domu.
  • Káva a čaj na pracovisku
  • Školenia
  • Priestor na sebarealizáciu a vašej kreativite nebudeme stáť v ceste, naopak ju uvítame.
  • Lístky na rôzne kultúrne a športové podujatia.